Aktualności
Polickie Targi Gospodarcze w 2015 roku odbędą się w dniach 18 - 19 kwietnia,  w godzinach 10:00-18:00. Nowością jest miejsce, w którym odbywać się będzie impreza. Jest to nowa hala sportowo-widowiskowa przy Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, przy ul. Siedleckiej 6.

Pierwszego dnia Targów będzie można wziąć udział w Forum Edukacyjnym, organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Policach razem z Zespołem Szkół im. Ignacego Łukasiewicza. Konferencja zaplanowana jest na godzinę 13.00.

Głównym celem imprezy jest utrwalanie dotychczasowej współpracy gospodarczo-kulturowej, nawiązywanie nowych kontaktów, podtrzymywanie ducha przedsiębiorczości na polsko-niemieckim pograniczu. Do udziału w targach zaproszone zostały  polskie i niemieckie firmy, instytucje oraz organizacje pozarządowe. W tym roku zorganizowanych zostanie około 70 stoisk wystawowych.

Burmistrz Polic Władysław Diakun serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Police i ich gości do udziału w tej imprezie. Przygotowany program  gwarantuje wiele atrakcji dla całych rodzin. Na stoisku Gminy Police promowane będzie przede wszystkim bezpieczeństwo na drogach. Nagrodami w konkursach będą różnego rodzaju elementy odblaskowe.

Bliższe informacje na temat targów - w Wydziale Rozwoju i Funduszy Pomocowych Urzędu Miejskiego w Policach, pok. 52 , tel.  091 431 18 52 lub 091 431 18 20.

Regulamin

Kwestionariusz

poniedziałek, 20 kwietnia 2015 roku

Informujemy, że w dniu 9 kwietnia 2015 r. (czwartek) o godz. 17.00 w świetlicy sołeckiej w Dębostrowie, odbędzie się zebranie wiejskie w Sołectwie Dębostrów w celu  przeprowadzenia wyborów sołtysa i członków rady sołeckiej, w związku z upływem kadencji.

środa, 1 kwietnia 2015 roku

Informujemy, iż w dniu 8 kwietnia 2015 r. (środa) o godz. 18.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Trzebieży przy ul. WOP 19a, odbędzie się zebranie mieszkańców Sołectwa Trzebież w celu  przeprowadzenia wyborów sołtysa i członków rady sołeckiej, w związku z upływem kadencji.

środa, 1 kwietnia 2015 roku

wtorek, 31 marca 2015 roku

 „Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi”

Region Mammografia

81-454 Gdynia, ul. Nocznickiego 8a

Tel.: 607-931-133

LUX MED Diagnostyka zaprasza kobiety w wieku 40-75 lat,
na bezpłatne badania mammograficzne
w mammobusie, które odbędą się
9 kwietnia 2015 roku
w Policach przy Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Piaskowa 97.

Badania wykonywane w ramach:

1.    „Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi” refundowane  przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

·        kobiety w wieku 50-69 lat

·        nie jest wymagane skierowanie lekarskie

poniedziałek, 30 marca 2015 roku

Informujemy, iż dziś został uruchomiony nowy system Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Policach. Dokładamy wszelkich starań, aby w związku z migracją danych z poprzedniej wersji systemu wszystkie informacje pozostały niezmienione. W przypadku jakichkolwiek problemów  z działaniem BIP prosimy o kontakt na adres e-mail: bip@police.pl.

czwartek, 26 marca 2015 roku

ALEKSNADER DOBA  HONOROWYM  OBYWATELEM  MIASTA  I  GMINY SWARZĘDZ Policki kajakarz Aleksander Doba urodził się i wychował w Swarzędzu. Mieszkał tam 29 lat, po czym wyprowadził się do Polic.  Teraz rodzinne miasto uhonorowało podróżnika, nadając  mu tytuł Honorowego Obywatela Miasta i Gminy Swarzędz oraz odsłaniając pamiątkową tablicę na ścianie budynku przy ul. Kilińskiego, w którym mieszkał przed laty. Uroczystości odbyły się 19 marca 2015r.

poniedziałek, 23 marca 2015 roku

Stolarze i elektrycy poszukiwani

 

Hanse Yacht, jeden z najbardziej znanych producentów jachtów na świecie, szuka stolarzy i elektryków do pracy w niemieckiej stoczni. To ogromna szansa dla specjalistów z Polic.

poniedziałek, 23 marca 2015 roku